Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

KURZY » Kurzy

KURZY

 

Jednou z našich aktivit je lektorování kurzů. Kurzy jsou připravovány pro skupinu 5 – 7 účastníků tak, aby každému mohl být věnován individuální přístup. Z kapacitních důvodů nejsme schopni pořádat kurzy v naší dílně, ale rádi dojedeme za vámi. Samozřejmostí je zapůjčení nářadí i literatury a předání pracovních listů k danému výrobku. Veškeré informace a individuální požadavky (včetně času konání) domlouváme telefonicky nebo e-mailem. Základní otázky se pokusíme zodpovědět níže.


Pro koho je kurz určen?
Kurzy jsou určeny všem, kteří se chtějí seznámit se základními technikami pletení z pedigu, proutí i jiných materiálů, ať jsou začátečníky či pokročilými, dětmi či dospělými.

 

Jak dlouho kurz trvá?

Délka každého kurzu je 3 – 4 h. (někdy i déle) podle náročnosti výrobku, zvoleného materiálu a zkušenosti "košíkářů" (zkrátka dokud nedopletete svůj výrobek).

 

Kolik zaplatím?

Cena kurzovného pro jednoho účastníka činí 120 – 200,-Kč dle materiální náročnosti výrobku. V ceně je zahrnuto kurzovné, veškerý materiál a zapůjčení nářadí, popř. literatury.

Do 10 km od Dolního Kramolína neúčtujeme dopravné. Nad 10 km účtujeme dopravné ve výši
6,-Kč/km (např. kurz ve vzdálenosti 15 km : 10 km zdarma, 5 km/6,-Kč tam+zpět = 60,-Kč.

Cena za kurz a dopravu se hradí na místě a je vždy dohodnuta předem.

 

Co s sebou?

S sebou si vezměte přezůvky - pokud to prostředí vyžaduje, starý ručník či utěrku a dobrou náladu.

 

V případě zájmu dovezeme navíc materiál k zakoupení. Nevozíme veškerý sortiment, proto si můžete konkrétní objednávku učinit předem v našem e-shopu (v závěru objednávky do kolonky doprava a platba zaškrtněte osobní převzetí, platba při převzetí a do poznámky uveďte vyzvednutí na kurzu v xxx). Objednávky je třeba odeslat nejlépe 2 dny před konáním kurzu, abychom materiál mohli připravit.