Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

KURZY » Řemeslné (tvořivé) dílny

 

POZASTAVENO !!!

 

Řemeslné (tvořivé) dílnyPletení z pedigu je velkou oblibou návštěvníků jarmarků, poutí a trhů. Již několik let se věnujeme vedení řemeslných dílen převážně na těchto akcích. Výjimkou však nejsou ani tvořivé dílničky ve školách či jiných organizacích. (Jsme plátci DPH, vystavení daňového dokladu není problém.)

Našim cílem je, aby si účastník upletl SVŮJ vlastní výrobek, který si odnese.  Pleteme z pedigu s využitím překližkového dna. Techniky jsou jednoduché, přizpůsobené věku účastníků. Pletení z jiných materiálů je možné pouze po dohodě.

Materiál a zapůjčení nářadí je v ceně za vedení dílničky. Od účastníků již není vybírán žádný poplatek. Požadujeme pouze zajištění prostoru, zapůjčení stolu a židlí (nebo pivního setu) a informaci, zda je v místě možnost napuštění vody pro namáčení materiálu.

Na veřejných akcích může současně plést cca 6 lidí. Počítá se s tím, že zájemci se připojují (a ukončují) průběžně.

Ve školách a jiných organizacích většinou začínají současně všichni ze skupinky, ukončují pak dle zručnosti postupně. Organizační stránku v těchto případech přizpůsobujeme zadavateli.

Cena za vedení řemeslné dílny:

1600,-Kč - do 4 h. provozní doby (vystřídá se cca 20 lidí),

1900,-Kč - do 6 h. provozní doby (vystřídá se cca 30 lidí),

2200,-Kč - do 8 h. provozní doby (vystřídá se cca 40 lidí).

 

Doprava:

Do 10 km od Dolního Kramolína neúčtujeme dopravné. Nad 10 km účtujeme dopravné ve výši 
6,-Kč/km (např. konání akce ve vzdálenosti 15 km: 10 km zdarma, 5 km/6,-Kč tam+zpět = 60,-Kč.

 

V případě, že se akce účastníme současně jako prodejci s naším zbožím, dopravné neúčtujeme. Prodejní stánek si můžete prohlédnout zde (zboží se mění dle aktuální nabídky).

 

Něco málo z našich dílen zde .